– Wdrażamy systemy informatyczne, które wspomagają biznes. –

 

SOFTORO oferuje zaawansowane rozwiązania informatyczne dla biznesu, które usprawniają i ułatwiają pracę w firmach. Zapewniamy profesjonalne doradztwo w zakresie oprogramowania oraz świadczenie kompleksowych usług informatycznych. Działamy w zakresie doradztwa, sprzedaży, wdrożeń, serwisowania, integracji oraz rozbudowy oprogramowania pod indywidualne potrzeby naszych klientów.

 

Nasz serwis pracuje całą dobę przez 7 dni tygodniu.

 

Główną dziedziną naszej firmy jest wdrażanie i serwisowanie programów dla mikro, małych i średnich firm polskiej firmy InsERT S.A. z Wrocławia.  Bogata funkcjonalność, łatwość obsługi i konkurencyjne ceny sprawiają, że jest to najczęściej wybierane oprogramowanie przez polskie firmy. Sprzedano już ponad 490 tysięcy licencji systemów InsERT.

 

DSIJako nieliczni posiadamy status DYPLOMOWANEGO SERWISANTA INSERT, co świadczy o naszej  wiedzy na temat wdrażanych systemów.

 

W naszej ofercie znajdą Państwo całą linię programów firmy InsERT GT i InsERT Nexo, kasy fiskalne i drukarki fiskalne wyłącznie renomowanych polskich producentów, czytniki kodów, kolektory danych, sprawdzarki cen, szuflady kasowe, wagi kalkulacyjne, wagi etykietujące oraz wiele innych produktów.

 

To co nas wyróżnia, to indywidualne podejście do każdego klienta, terminowość oraz elastyczność w relacjach z naszymi klientami. Jeżeli szukają Państwo miejsca w którym można załatwić wszystkie sprawy związane z infrastrukturą informatyczną Państwa firmy, chętnie posłużymy pomocą dobierając rozwiązania dostosowane pod indywidualne potrzeby Państwa firmy, by ułatwić i zoptymalizować jej działanie.

Zapraszamy do współpracy.